بایگانی برای ’ وبلاگ‘ موضوع

مُهر اختتامیه بر طرح چهارم

اسفند ۹م, ۱۳۸۹

چهارمین دوره طرح ملی وبلاگ نویسی «بوی سیب» هم طعم شیرین اختتامیه رو چشید و برگزیدگانش رو مهمان کربلا ، مشهد، سوریه و … کرد. این دوره هرچند نسبت به سال های گذشته و بخصوص پارسال بهتر بود اما باز بعضی کاستی‌ها و نقدهای جدی نسبت به شیوه برگزاری آن باقی بود. به همه دوستان زحمت‌کش این طرح خصوصاً دبیر طرح آقای جانجانی و  دوست عزیزم آقا مهدی توکلی خسته نباشید میگم و براشون آرزوی بهترین‌ها رو دارم.

این وبلاگ هم این توفیق رو داشت که در بخش وبلاگ پست‌محور و در موضوع «دوست من خوبی پیشه کن» برگزیده چهارمین دوره این طرح باشه. البته بهترین هدیه این طرح قطعه سنگ متبرک قبر آقا سیدالشهداء (مربوط به سال ۱۳۳۲ تا ۱۳۸۸)بود که از همه برای من ارزش بیشتری داشت. امید که خداوند در دوره‌های بعدی هم توفیق دهد تا گامی در راه ترویج فرهنگ حماسی عاشورا برداریم.  آمین

:: سایت بوی سیب :: بیانیه هیئت داوران :: آثار برگزیده ::

برچسب: ،،
ارسال شده در دوست من، خوبي پيشه كن!،روزنوشت،وبلاگ | نظرات (۲)

شروعی تازه

اردیبهشت ۵م, ۱۳۸۸

 اینجا شروعی تازه است و این شروع همراه بود با یک هدیه ارزشمند.

وبلاگ بوی سیب بهشتی امسال نیز مثل سال گذشته توانست رتبه سوم بخش وبلاگ نویسی بوی سیب رو که از طرف رادیو معارف برگزار شده بود کسب کنه. و یک هدیه ارزشمند رو با خودش همراه کنه یعنی سفر زیارتی کربلای معلی.

هرچند ما هنوز تا رسیدن به سطحی که بتوان آثار قابل توجهی را به نمایش درآوریم فاصله زیادی داریم اما بی شک برگزاری چنین طرحی گام موثری در جهت ارتقای کیفی وبلاگ های دینی در زمانی کوتاه تری است. امید داریم که بتوانیم با خلاقیت جوانان ایرانی شاهد خلق آثار ارزشمندی در حوزه دین باشیم. 

bouyesib1

بخشی از بیانیه هیئت داوران:

و اما رتبه های برتر در همه رشته ها:

در بخش وبلاگ نویسی، هیئت داوران هیچ وبلاگی را شایسته رتبه نخست ندانست. اما رتبه های دوم و سوم این بخش به شرح زیر است:

رتبه دوم: دارنده وبلاگ «کعبه عشق»؛ سرکار خانم «سیده صغری موسوی بابائی» از زنجان؛ برنده لوح تقدیر، مجموعه کتب پرسش و پاسخ، سفر زیارتی کربلای معلی و تندیس ویژه بوی سیب

رتبه سوم: دارنده وبلاگ «بوی سیب بهشتی»؛ جناب آقای «محمد صداقت» از قم؛ برنده لوح تقدیر، مجموعه کتب پرسش و پاسخ، سفر زیارتی کربلای معلی و تندیس ویژه بوی سیب

رتبه نخست بخش فوتوبلاگ:

 دارنده فوتوبلاگ «هیئت محبین الائمه»؛ جناب آقای «مهدی جلالی» از شاهرود؛ برنده لوح تقدیر، مجموعه کتب پرسش و پاسخ، سفر زیارتی کربلای معلی و تندیس ویژه بوی سیب

رتبه نخست بخش قالب وبلاگ:

جناب آقای «مهدی بهرامی» از قم با ۲۰ اثر ارسالی برای ۴ سرویس وبلاگ مختلف؛ برنده لوح تقدیر، مجموعه کتب پرسش و پاسخ، سفر زیارتی کربلای معلی و تندیس ویژه بوی سیب.

رتبه نخست بخش تصویر زمینه:

جناب آقای «محمدجواد قاروبی» از قم طراح اثر «باب الجنه»؛ برنده لوح تقدیر، مجموعه کتب پرسش و پاسخ، سفر زیارتی کربلای معلی و تندیس ویژه بوی سیب.

در بخش های پادکست، کلیپ و مقالات هیئت داوران هیچ اثری را حائز رتبه اول نشناخت. امید که در دوره آینده، آثار قابل توجهی در این زمینه ها تولید شود و به دست دبیرخانه برسد.

منبع: رادیو معارف

برچسب: ،،
ارسال شده در روزنوشت،معرفي سايت و وبلاگ،وبلاگ | نظرات (۱)